Шановні колеги!

Рік, що минає, подарував нам цілу низку важливих звершень і надій, був сповнений творчою працею, насичений значними подіями і, в цілому, успішним для залізниці. Нам вдалося подолати труднощі, вийти на більш високі виробничі показники, реалізувати намічені плани. Все це стало можливим завдяки вашій самовідданій праці.  Дякуємо всім, хто впродовж року прокладав нові колії, електрифікував ділянки, керував локомотивами, обслуговував пасажирів в поїздах та на вокзалах, лікував залізничників у відомчих лікарнях та поліклініках, готував для магістралей кваліфіковані кадри – усім, хто свідомо і чесно працював на благо транспортної галузі. Адже Укрзалізниця завжди об’єднувала відданих своїй справі професіоналів та однодумців.
Дорогі залізничники! В наступному році ми святкуємо 150-річчя залізниць України. Нам доведеться працювати в нових непростих умовах, мобілізуючи резерви, знаходячи нові підходи і нестандартні рішення. У нас є все, щоб з честю виконати поставлені часом завдання, і в майбутньому ми ще не раз відчуємо себе причетними до професійного товариства залізничників України та нашої загальної справи.
Бажаємо вам і вашим сім’ям міцного здоров’я, щастя, успіхів у всіх добрих починаннях! Нехай Новий рік подарує кожному здійснення заповітних бажань, запалить свічку любові, зміцнить віру в майбутнє.
Щасливого Нового року та радісних свят!

Генеральний директор Укрзалізниці
Михайло КОСТЮК

Голова Федерації профспілок транспортників України,
Голова профспілки залізничників  і транспортних будівельників України
Вадим ТКАЧОВ