Спілчан вітає  Голова Федерації профспілок транспортників України, Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України Вадим ТКАЧОВ

 

Шановні спілчани, сердечно вітаю вас і ваші родини з Першотравнем!

Для нас 1 Травня – не просто свято весни і праці, а й день об’єднаних зусиль у боротьбі за свої законні трудові права і соціальні гарантії. Він символізує, перш за все, єднання і взаємопідтримку, що в непростих умовах сьогодення – змін і перетворень у галузі, у суспільстві – необхідні кожному з нас.
Бажаю всім вам міцного здоров’я, добробуту і впевненості у майбутньому. Тепла і миру у ваших оселях!


Із Світлим Христовим Воскресінням!

Дорогі друзі, щиро вітаю Вас, ваших рідних і близьких! Нехай чудове свято Великодня наповнить ваші серця спокоєм, радістю, любов’ю та благодаттю, а всі ваші добрі справи і чисті помисли будуть нагороджені успіхом у житті. Здоров’я, сімейного затишку, Божого благословення на всі ваші починання!


Із Днем Перемоги!

Шановні спілчани, славні наші ветерани, прийміть найтепліші вітання з 9 Травня!
У цей день ми вшановуємо пам’ять усіх, хто поклав життя в ім’я Великої Перемоги, а також віддаємо шану учасникам бойових дій на фронтах Великої Вітчизняної, працівникам тилу і дітям війни.
Ми завжди пам’ятаємо і шануємо самовідданість, героїзм і мужність фронтовиків і трудівників тилу, усіх, хто відновлював з руїн народне господарство, залізницю.
Профспілка і надалі забезпечуватиме надійний соціальний захист ветеранів війни та праці.
Дорогі ветерани, зичу вам здоров’я та довгих літ життя, щоб вас завжди зігрівало родинне тепло ваших осель.


З повагою  Вадим ТКАЧОВ,
Голова ФПТУ, Голова профспілки
залізничників і транспортних будівельників України