У цей день нас переповнює почуття величезної вдячності до вас, дорогі залізничниці! Адже ви – наша надійна опора в складних ситуаціях, ви допомагаєте  нам досягати успіхів і перемог, вселяєте віру у власні сили. Сьогодні прекрасний привід висловити вам слова щирого захоплення дивним умінням поєднувати різноманітну професійну діяльність із виконанням свого головного призначення – бути хранительками домівки, традиційних моральних цінностей і засад, виховувати синів і дочок. Неможливо уявити собі наші поїзди та вокзали без чарівних провідниць, касирів, дикторів… Де б не працювала жінка – вона завжди створює навколо себе неповторну атмосферу затишку й довіри.

Залізничники з турботою та безмежною повагою ставляться до своїх співробітниць. Керівництво галузі та профспілка зі свого боку дбають про те, щоб кожна залізничниця почувалася захищеною та впевненою в майбутньому.

Від усієї душі бажаємо вам щастя, кохання й добра! Нехай поруч із вами завжди будуть лише гідні люди, а серед них – чоловік, з яким так легко долаються будь-які незгоди. Зустрічайте кожен день посмішкою та передчуттям радості!


Генеральний директор Укрзалізниці Михайло КОСТЮК

Голова Федерації профспілок транспортників України,
Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України Вадим ТКАЧОВ