Шановні залізничники!

 

Щиро вітаємо вас із Днем Незалежності!


Ця визначна дата навіки увійшла в історію молодої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову епоху в житті нашого народу, законодавчо закріпила його прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.


Знаменний день здобуття суверенітету став поворотною віхою в історії залізниць України і могутнім стимулом для плідної, натхненної праці для кожного з нас. Ми зуміли ввійти у світове співтовариство і стали на шлях глобальних економічних і соціальних перетворень виключно завдяки вольовим, талановитим, сильним та працьовитим людям, якими є ви, шановні залізничники.


Сьогодні держава поставила перед нами нові важливі завдання: розвиток швидкісного руху, оновлення рухомого складу, модернізація інфраструктури, збереження у складних економічних умовах кадрового, наукового та освітнього потенціалу. Немає сумніву, що ми ці завдання виконаємо. Попереду – плідні трудові будні, що принесуть українським залізницям вагомі і реальні здобутки, гарантований соціальний захист працівників.


Від усієї душі зичимо вам, дорогі залізничники, вашим рідним та колегам міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, подальших успіхів у всіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України, добробуту її народу.


Михайло КОСТЮК,  Генеральний директор Укрзалізниці,
Вадим ТКАЧОВ, Голова Федерації профспілок транспортників України,
Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України