Шановні залізничники! Дорогі ветерани!

Сердечно вітаємо вас із всенародним святом – 65-річчям Перемоги у Великій Вітчизняній війні!
Для всіх поколінь українців цей день є особливим – у ньому поєдналися і радість перемоги, і гіркота втрат. Мільйони наших співвітчизників залишилися на полях жорстоких боїв за Велику Перемогу – вільне майбутнє своєї Батьківщини.
Серед героїв війни було багато залізничників, які в умовах воєнного часу виявили справжній трудовий героїзм. Ось що писали в газетах 7 листопада 1941 року: «Фашистські стерв’ятники безперервно бомблять залізничну мережу і поблизу фронту, і в далекому тилу. Можна розбомбити станцію, можна з бриючого польоту по-розбійному обстрілювати мирні потяги з беззахисними пасажирами, але не можна залякати радянських залізничників. Вони залишаються на своїх місцях, не поступаючись у своїй мужності, у своїй стійкості сміливим нашим льотчикам, танкістам, морякам».
Давно відгриміли останні залпи війни, але в народній пам’яті назавжди залишаться мужність і відвага воїнів, що боролися за нашу землю. Ми в неоплатному боргу перед немеркнучим Подвигом і схиляємося перед доблесними фронтовиками і трудівниками тилу за величезний внесок у Велику Перемогу, за післявоєнний героїзм у відновленні народного господарства, за науку життя, що ви передаєте молоді.
Дорогі ветерани! Захистивши Батьківщину, ви з честю виконали свій військовий і громадянський обов’язок. А наш святий обов’язок– зробити все, щоб життя ветеранів було гідним героїв-переможців.
Низький вам уклін, здоров’я і довголіття!

Михайло КОСТЮК, 
Генеральний директор Укрзалізниці,
Вадим ТКАЧОВ,
Голова Федерації профспілок транспортників України,
Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України,
Анатолій СИДОРЕНКО,
Голова Ради Асоціації ветеранів війни та праці залізничного транспорту України