Дорогі спілчани!

 

Щиро вітаю вас із Днем захисника Вітчизни!

Це свято протягом багатьох років набуло символічного значення, ставши приємним днем поваги й пошани для всіх чоловіків – від сивих ветеранів до юнаків, які щойно отримали військову форму, або тільки готуються до вступу до армійських лав. Справді, вони – оборонці й захисники нашої рідної землі.

Залізниці завжди були важливим об’єктом оборони, а їх працівники своєю відданою працею і незламною волею прославили цю професію і завоювали високий авторитет, ставши для співвітчизників взірцем дієвого патріотизму.

Сьогодні ми живемо під мирним небом, але ніхто з нас не забуде минулого. Тож ми низько вклоняємося нашим славетним ветеранам, які у вогняні воєнні роки виявили неабияку мужність і героїзм, здобуваючи Перемогу в 45-му на фронтах і в тилу. Віддячуємо їм і всім представникам різних поколінь за те, що протягом усіх мирних десятиліть вони стояли на сторожі спокою Батьківщини, своїх родин.

Висловлюємо також нашу щиру повагу молоді, яка служить збереженню миру у нашій країні і далеко за її межами.

Зичу вам, шановні друзі, вашим рідним і близьким міцного здоров’я, надійного родинного тилу, довгих років мирного життя на радість і щастя.

 

З повагою Вадим ТКАЧОВ,
Голова Федерації профспілок
транспортників України, Голова профспілки
залізничників і транспортних будівельників України

 

Шановні залізничники!


Від усієї душі вітаю вас зі святом військової слави і доблесті, 23 лютого!


Відзначення Дня захисника Вітчизни – це, перш за все, данина героїчним традиціям нашого народу, коли ми вшановуємо тих, хто присвятив своє життя служінню рідній країні, хто й зараз несе нелегку службу в погонах. Це свято не лише людей військових професій, а й усіх чоловіків, потенційних захисників Батьківщини.

 

На залізничному транспорті ратна праця користується особливою повагою. Ми, залізничники, знаємо ціну миру і спокою. У кожній родині, у кожному домі дбайливо зберігають пам’ять про героїзм дідів і батьків, пишаються залізничниками, які в роки Великої Вітчизняної війни наближали свято Перемоги. Наші діти не пізнали цього страшного лиха, яке пережили наші ветерани. Ми повинні зробити все для того, щоб подібне не сталося, щоб сини України, наші з вами діти, свої винагороди отримували лише за мирні подвиги.

Залізничний транспорт завжди був невід’ємною часткою єдиної системи безпеки та обороноздатності всієї держави. І сьогодні Укрзалізниця продовжує зміцнювати економіку України, працювати над її подальшою інтеграцією у світову транспортну систему.

Прийміть найщиріші вітання з Днем захисника Вітчизни!

Бажаємо вам і вашим родинам щастя, міцного здоров’я, добра та радості, невичерпної енергії та успіхів у добрих справах.

З повагою Володимир КОЗАК,
Генеральний директор Укрзалізниці