Шановні колеги!  

Щиро вітаємо вас із Міжнародним днем солідарності трудящих!
День Першотравня давно ввійшов у наше життя традиційними гаслами – Мир, Праця, Травень, символізуючи радість праці і творчості.
Щороку в перший день травня ми вшановуємо працьовитих людей, їх відданість професії. Саме такими людьми – небайдужими до своєї справи – пишається українська залізнична галузь. Злагоджена та відповідальна робота нашого багатотисячного колективу забезпечує стабільність і надійність діяльності залізничного транспорту, і ми переконані, що освіченість і професіоналізм працівників дозволять вирішувати найскладніші завдання, поставлені Урядом. Зі свого боку керівництво Укрзалізниці та Рада профспілки роблять усе можливе для створення трудівникам гідних умов праці та відпочинку, забезпечення зростання їх професійного і загальноосвітнього рівня.
У цей чудовий день ми вшановуємо всіх, для кого залізниця стала дорогою життя – ветеранів, майстрів своєї справи, їх молоду зміну. Вашими вмілими руками і талантом, шановні колеги, будується сьогодення і майбутнє найпотужнішої транспортної галузі України.
Бажаємо вам здоров’я, щастя, оптимізму, прекрасного весняного настрою, успіхів на всіх життєвих магістралях.

Михайло КОСТЮК,  Генеральний директор Укрзалізниці,
Вадим ТКАЧОВ, Голова Федерації профспілок транспортників України,
Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України