Шановні друзі!

Щиро вітаю вас із Новим роком та Різдвом Христовим.

Рік, що минає, був напруженим: пройшла звітно-виборна кампанія у профспілці, відбулася найбільш відповідальна подія п’ятиріччя – VI з’їзд профспілки. Водночас розпочався непростий процес реформування галузі, який вимагає від нас максимальної уваги у відповідальній справі захисту прав та інтересів спілчан.

Рада профспілки спільно з Укрзалізницею докладають усіх зусиль задля створення належних умов праці та відпочинку, збереження соціальної сфери, підвищення заробітної плати, забезпечення гідного рівня життя працівників та ветеранів галузі. Завдання, які стоять перед нами, вимагають нових підходів, тому ми вдосконалюємо свою роботу, впроваджуючи нові соціальні проекти, зміцнюючи соціальне партнерство у вирішенні проблемних питань.

Профспілка є повноправним учасником соціального діалогу внаслідок визнання її репрезентативності. Вагомим досягненням є також продовження дії Галузевої угоди на наступний рік. Тож ми невпинно рухаємося вперед, залишаючись непохитними у виконанні найважливішого завдання – відстоюванні соціально-економічних інтересів людини праці.

Напередодні свят бажаю вам, дорогі спілчани, здійснення заповітних мрій і бажань, добробуту і злагоди у родинах. Нехай Новий 2012 рік виправдає усі добрі надії і сподівання.

Щасливого Нового року та радісних Різдвяних свят!

Вадим ТКАЧОВ,
Голова Федерації профспілок транспортників України,
Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України