Генеральний директор Укрзалізниці Володимир Козак запевнив трудовий колектив залізничної галузі, що у зв’язку зі змінами  у формуванні маршрутів ніяких кадрових звільнень не буде.

«Залізнична галузь завжди потребує висококваліфікованих кадрів. Щороку ми працевлаштовуємо молодь і намагаємося втримати досвідчених працівників. Сьогодні галузь стоїть на порозі багатьох змін у різних її секторах, які у частини працівників можуть викликати тривогу за власне робоче місце. Хочу заспокоїти представників пасажирського сектора: жодного працівника у зв’язку зі змінами підходу до формування маршрутів не буде звільнено», – наголосив Генеральний директор Укрзалізниці.

Володимир Козак провів декілька зустрічей із керівниками профспілки залізничників і транспортних будівельників України, під час яких повідомив, що усі, хто обслуговує маршрути пасажирських поїздів, навіть в умовах змін і надалі залишаться працювати у залізничній галузі. Окрім того, за його словами, перепрофілювання кадрів здійснюватиметься за рахунок залізниць України.

Генеральний директор УЗ особисто контролюватиме, щоб жодних звільнень працівників пасажирського сектора не відбулося. У разі виникнення якихось непорозумінь з цього питання можна звернутися за телефоном приймальні Генерального директора 465-00-10 та інспекції по контролю при генеральному директорові 465-02-90.

Володимир Козак просить працівників галузі не піддаватися паніці та не реагувати на провокацію людей, які не представляють трудовий колектив залізничників, йдеться у повідомленні  пресс-центру Укрзалізниці.