Тож незабаром паперові «книжечки» старого зразка буде замінено на електронні пластикові картки із зображенням потяга «Тарпан» і емблеми нашої профспілки.

Проаналізувавши запровадження проекту у майже 100 профорганізаціях Києва, Харкова і Фастова, президія визнала його успішним. Загалом протягом реалізації пілотного проекту новий квиток отримали майже 2 тис. спілчан і профпрацівників, зокрема, їх було вручено учасникам засідань професійних секцій Ради профспілки і V Форуму молоді. Ще близько 1,7 тис. квитків вже чекають на своїх власників.

Водночас учасники засідання зазначили, що видача нових квитків відбувається надто повільно через недостатню організаційну та інформаційну підтримку з боку відповідних дорожніх і територіальних комітетів, а також слабку участь в організації процесу голів первинних профорганізацій та профактиву. Тож президія постановила усунути низку недоліків в організації видачі нових квитків та активізувати цей процес.

Тим часом нагадуємо, що новий квиток має багато корисних функцій. В першу чергу, це ідентифікатор членства у нашій профспілці. По-друге, запровадження квитка спрощує створення зручної електронної бази спілчан, що має на меті поліпшити роботу профорганів усіх рівнів з обліку членів профспілки та збору статистичних даних. І, звісно, багато можливостей закладено у квиток саме для спілчан.

Так, новий квиток об’єднано з банківською карткою. Партнером виступив український банк «Кредит Дніпро», який свого часу запропонував профспілці та її членам найбільш вигідні умови співпраці. Завдяки цьому ані профспілка, ані спілчани не витрачають кошти на розвиток проекту, виготовлення й обслуговування квитка-картки.

Натомість, спілчани отримали можливість безкоштовно користуватися банківськими послугами, інтернет-банкінгом та смс-супроводом усіх операцій. Зняти кошти можна без комісії у банкоматі будь-якого банку України, поповнення картки через відділення банку «Кредит Дніпро» або безготівково – з картки іншого банку – також відбувається без комісії.

При активації картки члену профспілки нараховується бонус – 20 грн., а при розрахунках у торговельних об’єктах або через інтернет повертається 1 % від суми оплати.

Вже розпочався процес об’єднання нового профквитка з дисконтною карткою профспілки, готується запровадження бонусної системи.
Втім, користування банківськими продуктами можливе лише після однозначної усвідомленої згоди члена профспілки, а на профквиток поширюються усі вимоги, які українське законодавство висуває до захисту банківської інформації та персональних даних.

Олександр ГНАТЮК, завідувач відділу організаційної і кадрової роботи Ради профспілки