Директорам регіональних філій, керівникам філій ПАТ «Укрзалізниця», зазначено у протоколі  засідання правління ПАТ, необхідно забезпечити сплату цього податку та військового збору.


Відповідного листа від 27.07.2017 р., № ЦЦФ-10/270 із роз’ясненнями щодо відображення таких господарських операцій у бухгалтерському обліку надіслано начальникам фінансово-економічних служб регіональних філій і головним бухгалтерам філій ПАТ «Укрзалізниця».


ДО ТЕМИ


Як показало вивчення питання фахівцями Ради профспілки, сума податку на доходи та військового збору, що сплачує працівник за власний рахунок, може скласти від 600 і до понад 1000 гривень, залежно від відстані та загальної річної вартості приміського квитка форми № 4.


Причому, як правило, такі квитки виписуються працівниками на початку року, коли їх доходи падають через значну кількість святкових і неробочих днів та зменшення обсягів перевезень, а податок і військовий збір відраховуються одноразово при отриманні квитка, що лягає значним тягарем на сімейний бюджет залізничників.

Відділ інформації Ради профспілки