24 березня п. р. було відкрито нове відділення банку в Кривому Розі за адресою проспект Гагаріна, 1, де спілчани також зможуть скористатися послугами відповідно до умов дисконтної програми профспілки.


2 квітня відкрито нове відділення у Миколаєві за адресою пр-т Леніна, 173.


Також банк почав акцію «Візьми кредит та отримай подарунок», яка проходить по всій мережі відділень. Акція передбачає для спілчан не лише отримання кредиту готівкою на пільгових умовах, а ще й дає можливість виграти цінні призи або отримати один з гарантованих подарунків від банку «Траст». Термін її дії – по 31 травня 2014 року включно.


Цікава пропозиція по депозитах для членів профспілки – фізичних осіб та юридичних осіб – організацій профспілки. Банк пропонує річну відсоткову ставку 26,5 % строком на півроку зі щомісячною сплатою відсотків або 25 % річних строком на 35 календарних днів для фізичних осіб.

Враховуючи довготривалу та ефективну співпрацю, банк «Траст» готовий запропонувати найвигідніші умови юридичним особам, які мають безпосереднє відношення до профспілки залізничників і транспортних будівельників України, для розміщення депозитів, наголосив керуючий Київською РД ПАТ «Банк «Траст» С.Стрюков.


Також, банк «Траст» пропонує розробити та впровадити абсолютно новий банківський продукт для спілчан. Над його створенням працюватиме робоча група за участі представника Ради профспілки, яка розгляне всі можливі переваги з урахуванням специфіки профспілки.