Готуючи це питання на розгляд членів президії, фахівці Ради профспілки всебічно вивчили ситуацію у багатьох первинках.

Обговорено також проблему застосування нетипових форм зайнятості на залізничному транспорті України. Напередодні фахівці Ради профспілки вивчали стан дотримання прав і гарантій працівників підприємств залізничного транспорту на працю, практику застосування нетипових форм зайнятості у пасажирському вагонному депо Одеса-Головна, у структурних підрозділах вузла Одеса-Сортувальна – локомотивному депо, дистанціях колії та енергопостачання, а також у структурних підрозділах Львівського та Івано-Франківського вузлів та пасажирському вагонному депо Кривий Ріг.

Ухвалено постанови зі всіх розглянутих питань порядку денного. Зокрема, про участь профспілки у «Тижні дій Міжнародної федерації транспортників», що відбуватиметься 6–12 жовтня 2014 року, а також у Всесвітньому дні за гідну працю, який традиційно щорічно проводиться 7 жовтня.

На засіданні йшлося також про введення в тестову експлуатацію системи відеоконференцій, модернізацію дисконтної програми профспілки, введення єдиного програмно-алгоритмічного забезпечення автоматизованих інформаційних систем, наміри щодо створення CALL-центру профспілки, організацію та проведення передплатної кампанії на газету «Вісник профспілки» на 2015 рік тощо.

Відділ інформації Ради профспілки