Так, Євген Кравцов визначив коло питань, пов’язаних з такими гострими проблемами, як стрімкий відтік кадрів, застосування ефективної системи оплати праці залізничників та використання мотиваційних чинників для кваліфікованих спеціалістів гостродефіцитних професій і молодих  працівників тощо.  Одним із шляхів закріплення кадрів у галузі, наголосив він, є вирішення житлової проблеми. Тож у планах товариства, за словами його очільника, – виділення цього року 100 млн грн на виконання робіт із завершення будівництва жилих домів для залізничників. 

Йшлося також про таку найважливішу складову у подоланні комплексу соціально-економічних проблем, як необхідність негайного підвищення  тарифів на вантажні залізничні перевезення. Тож на підтримку активних зусиль «Укрзалізниці» та профспілки у цьому напрямку члени Ради профспілки ухвалили чергове Звернення до Президента України, Кабінету Міністрів і Верховної Ради про державну підтримку залізничного транспорту. Офіційного листа спрямовано на адресу владних структур країни. 

Євген Кравцов відповів на численні запитання учасників засідання, за окремими з них дав конкретні доручення своїм колегам. 

Вадим Бубняк наголосив, що Рада профспілки налаштована продовжувати дієвий соціальний діалог з керівництвом товариства і висловив сподівання, що ця зустріч  – лише один з важливих кроків на шляху до взаєморозуміння у конструктивному вирішенні актуальних соціальних питань.

Очільник «Укрзалізниці» висловив готовність підписати у рамках соціального діалогу так звану «дорожню карту» щодо послідовного вирішення соціально-економічних питань в інтересах залізничників і галузі.

Відділ інформації Ради профспілки