Виконання сторонами зобов’язань відбувалось у непростих умовах зниження обсягів роботи, що призвело до погіршення фінансово-економічного стану залізниці та непопулярних заходів – відпусток без збереження заробітної плати, переходу на скорочений графік роботи, переведення працівників на інше місце роботи. Проте, незважаючи на труднощі, колектив упорався із завданнями, а праця не залишилася непоміченою: п’ятьох деповчан відзначено державними і дорожніми нагородами.

У 2014-му до колдоговору було внесено ряд змін, зокрема, вирішено питання видачі оглядачам-ремонтникам та слюсарям з ремонту рухомого складу ПТО замість чобіт черевиків, врегульовано додаткові виплати мобілізованим залізничникам тощо.

До профкому звернулися близько 60 працівників і пенсіонерів, яким надано кваліфіковану допомогу та консультації.
 
Заробітна плата працівникам виплачувалася стабільно і без порушень, середньомісячний розмір премії складав 4,8 %. Чотирьом мобілізованим працівникам виплачено близько 17 тис. грн. одноразової матеріальної допомоги.
Правовою інспекцією праці під час перевірок було виявлено ряд порушень, у результаті усунення яких спілчанам повернуто 10,5 тис. грн. Одному працівнику перераховано стаж роботи і повернуто 3,9 тис. грн. Оплачено навчання, що проводилося у неробочий час, на суму майже 98 тис. грн
На фінансування заходів з охорони праці витрачено 931 тис. грн.
 
Проводилось оздоровлення працівників та їхніх дітей, забезпечувалась медична допомога працюючим та ветеранам, розвивалась фізична культура. За рахунок профбюджету придбано три путівки для дорослих та дві – в дитячі оздоровниці, три путівки надано Конотопським теркомом. У Хмільнику на пільгових умовах пролікувалося 15 ветеранів праці і 13 працівників, ще 15 путівок видано в інші санаторії. У місцевій «Зорьці» оздоровлено 49 дітей.

Спільно з молодіжною радою первинки проведено спартакіаду серед працівників вагонного депо Конотоп, організовувались екскурсії до Києва, Батурина, Путивля, на Сорочинський ярмарок.

Юрій ШИШ, голова профорганізації вагонного депо Конотоп