Шановні колеги!

Щиро вітаємо вас з Міжнародним днем солідарності трудящих!

Щороку в перший день травня ми вшановуємо людей праці, тих, ким пишається українська залізнична галузь, і я переконаний, що освіченість та професіоналізм залізничників – той невичерпний ресурс, який дозволяє нам вирішувати найскладніші завдання.

1 Травня ми вшановуємо тих, для кого залізниця стала дорогою життя – ветеранів, майстрів своєї справи, наставників нашої молодої зміни. Вашими вмілими руками і талантом, дорогі колеги, будується сьогодення і майбутнє залізниці – найпотужнішої транспортної галузі в Україні.

 

Сьогодні залізниця на порозі реформування. Впевнений, об’єднавши зусилля,  ми подолаємо труднощі цього процесу та разом зможемо забезпечити злагоджену роботу всіх колективів, гарантуючи гідне життя для кожного залізничника.

    У це весняне свято, яке об’єднує всіх працьовитих людей, зичу вам невичерпного оптимізму і віри у значущість нашої спільної справи. Бажаю, щоб ваші душі були сповнені гордістю за свою роботу і роботу ваших колег. Нехай вас ніколи не полишає творче натхнення і завзяття.

 
Миру вам та вашим сім’ям, здоров’я, любові та родинного затишку.

Успіху на всіх життєвих магістралях!

З повагою та найкращими побажаннями
Володимир Козак,

Генеральний директор Укрзалізниці