Профорганізаціям усіх рівнів рекомендовано посилити контроль за дотриманням трудового законодавства щодо умов праці жінок, створенням відповідних санітарно-гігієнічних умов, розробкою сучасних моделей жіночого форменого та спецодягу, провести заходи до Міжнародного дня солідарності жінок 8 Березня, заохотити профактивісток.

У постанові також йдеться про сприяння з боку Ради профспілки та дорпрофсожу Придніпровської залізниці запровадженню міжнародного проекту «Забезпечення гендерної рівності на робочих місцях» у рамках конкурсу, оголошеного Єврокомісією в 2012 році.

ДО ТЕМИ

Зважаючи на інтерес до актуальних проблем у сфері соціального захисту працівників, до Ради профспілки звернувся ректор Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту О.ПшІнько з пропозицією про співробітництво.


Він наголосив, що з 2009 року при університеті діє центр гендерних досліджень, який має значний науково-методичний потенціал. Ректор висловив сподівання, що співпраця у цьому напрямі діяльності університету з Радою профспілки сприятиме вирішенню суспільно значущих завдань, які стоять перед галуззю в умовах реформування.