Однак, це не було взято до уваги в ході слідства. Також не було запрошено в якості експертів головних фахівців локомотивного господарства та ревізорів з безпеки руху на залізничному транспорті, які мають спеціальні знання та великий досвід і могли б надати кваліфіковані висновки, відсутність яких вплинула на об’єктивність у розслідуванні та може призвести до незаконного засудження безвинних людей.

Враховуючи суспільний резонанс, а також колективне звернення 185 працівників Джанкойського локомотивного депо, які вважають дії прокуратури психологічним тиском, що може призвести до відмови локомотивних бригад від поїздок, Рада профспілки наполягає на проведенні додаткового розслідування у зазначених справах і прийнятті справедливого законного рішення.

 

На превеликий жаль, вже не вперше правоохоронні органи намагаються «звалити з хворої голови на здорову», звинувачуючи локомотивні бригади, чергових по переїзду, шляхових майстрів та інших працівників у справах про наїзди і травмування сторонніх осіб, які грубо порушують правила переходу залізничних колій, забуваючи про те, що рухомий склад миттєво зупинити неможливо через його велику інерцію (довгий гальмівний шлях). Тому ми закликаємо керівництво Укрзалізниці, Придніпровської магістралі та відповідних главків і служб, у тому числі юридичних, підтримати позицію профспілки у цій ситуації для захисту в суді членів локомотивних бригад. 

 

Відділ інформації Ради профспілки