Завідувач відділу охорони праці Ради профспілки залізничників і транспортних будівельників України Володимир Дорошенко та його колеги – головні технічні інспектори праці на магістралях – взяли участь у виставці літнього спецодягу і спецвзуття, організованій Укрзалізницею з метою поліпшення якості та визначення кращих зразків.

Представники служб матеріально-технічного забезпечення залізниць України  презентували моделі спецодягу та спецвзуття, яке використовується на даний час, а також зразки цього виду ЗІЗ, які планують закуповувати у наступному році.

Профспілкові фахівці з охорони праці у складі комісії з проведення виставки та її робочої підкомісії взяли участь в обговоренні якісних та цінових характеристик запропонованої продукції, умов постачання, а також висловили експертну думку щодо визначення кращих зразків.

За результатами виставки було відібрано найкращі сучасні та якісні моделі.
Попередні підсумки підбито на нараді 2 липня під головуванням директора з корпоративного управління та мотивації праці Укрзалізниці О.Маріної. Представники адміністрації запевнили Раду профспілку залізничників і транспортних будівельників України, що спецодяг і спецвзуття на 2016 рік буде придбано вчасно та відповідно до фактичної потреби залізничників.

Відділ інформації Ради профспілки