У зверненні наголошено, що існуючий рівень оплати праці, а також відповідні документи щодо трактування виплати індексації грошових доходів, підписані керівництвом ПАТ «Укрзалізниця», не додають оптимізму в час проведення складних реформ у галузі. У багатьох підрозділах такий рівень оплати праці працівника призвів до майже критичної ситуації, адже велика кількість працівників змушені шукати іншу роботу та звільнятись, що призводить до проблем із забезпеченням технологічного процесу. Особливо це стосується регіонів, які межують з країнами Євросоюзу, а, враховуючи географічне розташування регіональної філії, це значна територія.


Дорожній комітет профспілки закликав керівництво ПАТ терміново визначити свою позицію з вказаних питань і намітити чіткі терміни їх виконання. Нагадуємо, що профспілка, у свою чергу, разом з вимогами до «Укрзалізниці» підготувала й економічно обґрунтовані розрахунки.
У листі висловлено прохання відреагувати на численні звернення працівників залізничного транспорту та підвищити заробітну плату до рівня гідності людини, а в подальшому – наближати її до існуючих європейських стандартів.


Руйнація перспектив вдалого процесу реформування може призвести не тільки до зниження стабільності роботи залізничного транспорту, а й до його занепаду, наголошено у зверненні голови дорожньої профорганізації А.Сенишина, і висловлено сподівання на професіоналізм, патріотизм та державницькі засади керівництва ПАТ.