16 жовтня відбулися засідання секцій працівників господарств автоматики, телемеханіки та зв’язку і колійного, а  23 жовтня – вагонного, електрифікації та електропостачання, навчальних закладів і відомчої воєнізованої охорони.

Перед колегами виступили заступники Голови профспілки М.Сінчак і О.Мушенок, фахівці Ради. У засіданнях, відповідно, взяли участь: начальник сектору комплектації і ремонту залізничної колії відділу комплектації Департаменту колії В.Штойко, в. о. першого заступника начальника Департаменту автоматики, телемеханіки та зв’язку Укрзалізниці Ю.Терещенко, перший заступник начальника Департаменту вагонного господарства Укрзалізниці О.Мотін, головний інженер Департаменту електрифікації та електропостачання Укрзалізниці І.Лагута, перший заступник начальника Головного управління воєнізованої охорони Укрзалізниці Д.Нікітін.

Як і під час попередніх засідань, насамперед розглянуто хід реформування залізничного транспорту і підготовку господарств до роботи в непростих умовах нинішньої зими.

З колійниками, зокрема, обговорено питання встановлення доплати машиністам і помічникам машиністів колійних машин, що мають право працювати на інших типах колійних машин, згідно з класифікатором, та нарахування доплати за шкідливі умови праці цій категорії працівників, а також нарахування доплати за класність водіям автотранспортних засобів.

Профсекції ухвалили відповідні рішення.

Склала свої повноваження у зв’язку з виходом на пенсію голова секції працівників вагонного господарства, голова профорганізації вагонного депо Дарниця Південно-Західної залізниці О.Михайлик. За багаторічну плідну роботу їй вручено Подяку Ради профспілки. Головою профсекції обрано голову профорганізації Конотопського вагонного експлуатаційно-ремонтного депо Південно-Західної залізниці Ю.Шиша.

Відділ інформації Ради профспілки