ВИМОГИ
профспілки залізничників і транспортних будівельників України
до правління ПАТ «Українська залізниця» щодо вирішення соціально-трудових проблем у Товаристві

1. Підвищити з квітня 2016 року році тарифні ставки і посадові оклади працівникам не менше ніж на 20 %.

2. Виплатити протягом першого півріччя  2016 року «13-ту» заробітну плату за 2015 рік в розмірі не менше 50 % посадового окладу (тарифної ставки).

3. Встановити суму добових працівникам при відрядженні у межах України в сумі 180 грн.

4. Забезпечити своєчасне та в повному обсязі матеріально-технічне забезпечення виробничих підрозділів для виконання планових завдань, забезпечення безпеки руху поїздів, вирішення питань охорони праці.

5. Забезпечити гарантії зайнятості працівників, не допускати скорочень чисельності та штату працівників, провести розрахунки нормативної чисельності працівників на обсяги роботи та формувати штатні розписи відповідно до нормативної чисельності.

6. Забезпечити збереження існуючих трудових та соціальних гарантій залізничників при укладанні колективного договору ПАТ «Укрзалізниця», а також виділення коштів в повному обсязі на забезпечення гарантій та утримання соціальної сфери.

7. Відмінити рішення правління ПАТ «Укрзалізниця» щодо встановлення посадових окладів та проведення преміювання начальникам регіональних філій та директорам ПАТ «Укрзалізниця».

8. Відновити порядок забезпечення залізничників службовими квитками для проїзду за службовими потребами.

9. Розробити механізм доведення до філій та виробничих підрозділів фінансово-економічних показників у залежності від обсягів роботи та нормативної чисельності працівників.