У зустрічі взяли участь завідувач відділу організаційної та кадрової роботи Ради профспілки О.Гнатюк, перший заступник голови Державної служби молоді та спорту С.Глущенко, директор LHSI І.Єлєнєва, експерт Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) І.Нагорна та інші фахівці.

Проект, що тривав один рік, завершив логічний ланцюжок аналогічних заходів на інших залізницях України. У його реалізації було задіяно профпрацівників, активістів і молодь, підготовлено 22 тренерів, які працюватимуть у трудових колективах не лише залізничників, а й галузевих навчальних та медичних закладів. Ефективній роботі сприяли співпраця з адміністрацією Укрзалізниці та Львівській магістралі і фінансова підтримка Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Також учасники «круглого столу» наголосили на важливості проведення активної інформаційної політики щодо цінності здоров’я, саме це було одним із конкретних результатів проекту. За допомогою профспілки вдалося розповсюдити понад 30 тис. плакатів, буклетів та інших друкованих матеріалів. Тобто ця інформація дійшла до великої кількості людей у Львівській, Тернопільській та Чернівецькій областях. Важливим напрямом була інформаційна робота з працівниками залізничних лікарень та поліклінік.

 

Відділ інформації Ради профспілки