Вагомий внесок у здобутки збірної зробили волейболісти: команда вправно обійшла всіх суперників і отримала право зійти на найвищу, «золоту» сходинку п’єдесталу!

Не відставали залізничники і в інших змаганнях. Приміром, завоювали три „золота” в індивідуальних змаганнях з легкої атлетики (двічі відзначилася інструктор-методист з фізкультури по Дніпропетровському регіону Л.Ходасевич, а також інструктор-методист фізкультурно-оздоровчого комплексу Нижньодніпровськ-Вузол В.Попко), маємо весь набір медалей з армрестлінгу – золоту, срібну і бронзову (нагороди, відповідно, у монтера Миколаївської дистанції колії Є.Лисакова, інженера технічного відділу локомотивного депо Дніпропетровськ Д.Кучера і слюсаря з ремонту рухомого складу вагонного депо Миколаїв Д.Щербини), а з гирьового спорту „золото” – у сигналіста району контактної мережі дистанції електропостачання Волноваха Д.Шабельника та два „срібла” – у монтера П’ятихатської дистанції колії О.Іваненка та оператора дефектоскопного візка Красноармійської дистанції колії В.Білицького. Також за нами – друге місце з настільного тенісу серед жінок (в інструктора дорожнього спортивно-фізкультурного клубу „Локомотив” Південно-Західної залізниці О.Чиченьової) і третє – серед чоловіків (у бригадира Ужгородської дистанції колії І.Бірова). Маємо і „бронзу” з шахів, яку виборов працівник Сімферопольського пасажирського вагонного депо М.Павлов.

Щоправда, не дуже впевнено виступили футболісти: залізничники славляться грою на траві, а змагання проводилися у футзалі…

Варто також відзначити потенціал наших гравців: останнім часом скоротилася кількість спортивних заходів, у яких вони беруть участь, а отже, поменшало і можливостей „зігратися” та в серйозних умовах покращити майстерність. Проте залізничники намагаються високо тримати планку своїх досягнень і, попре все, їм це вдається.

Профспілка всебічно підтримує спортсменів-залізничників, це один з важливих напрямів роботи усіх профорганізацій: організовуються і проводяться змагання, за можливості надається допомога з придбання форми, інвентарю тощо.

Рада профспілки висловлює подяку керівництву Укрзалізниці, яке надало підтримку з екіпірування збірної команди профспілки, а також начальникам залізниць – за створення умов для тренувань та сприяння вирішенню питання відрядження спортсменів. Це також відіграло роль у здобутках нашої команди.

Відділ інформації Ради профспілки