ХХІІ Всеукраїнська міжгалузева спартакіада трудящих промислової сфери і транспорту відбулась 7–10 вересня п. р. у селищі Коблеве на Миколаївщині. Традиційно у заході взяла участь збірна нашої профспілки, до її складу увійшли переможці Х Спартакіади залізничників, фінальні змагання якої проведено у Харкові 4–6 серпня.


Очолив нашу спортивну делегацію перший заступник Голови профспілки О.Мушенок.


Збірна профспілки завзято боролася за перемогу у кожному виступі, і ці зусилля не були марними. У нашому «кошику» одинадцять нагород: три «золоті», одна «срібна» та сім «бронзових».


Хороші результати в цілому показали наші шахісти: друге командне місце і перше в індивідуальній першості серед жінок – завдяки блискавичній грі енергодиспетчера дистанції електропостачання Нижньодніпровськ-Вузол регіональної філії «Придніпровська залізниця» О.Пензіної.


Постаралися і «силачі» – у збірної профспілки третє командне місце з армспорту та дві медалі в індивідуальних заліках: старший стрілець Дніпропетровського загону воєнізованої охорони Придніпровської залізниці В.Чайка виборов «золото» у ваговій категорії до 80 кг, а слюсар з ремонту та огляду локомотивів локомотивного депо Здолбунів регіональної філії «Львівська залізниця» І.Парфенюк – «бронзу» в категорії до 90 кг. Такі самі медалі маємо і в гирьовому спорті: перше місце в оператора дефектоскопного візка Красноармійської дистанції колії регіональної філії «Донецька залізниця» В.Білецького, третє – у шляхового майстра Лозівської дистанції колії регіональної філії «Південна залізниця» А.Днищенка.


У трійку кращих увійшли і наші тенісисти: у нас командні «бронза» і три третіх місця: серед жінок медаль здобула оператор ОЕМ Криворізької дистанції колії регіональної філії «Придніпровська залізниця» Л.Зарубіна, серед чоловіків – помічник машиніста електровозного депо Харків-Головне регіональної філії «Південна залізниця» А.Ковриков, а разом вони взяли «бронзу» у змаганнях серед змішаних пар.


Ярослав МАЛЬСЬКИЙ, завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Ради профспілки


ДО ТЕМИ

 

У Всеукраїнській міжгалузевій спартакіаді трудящих промислової сфери і транспорту збірна команда нашої профспілки бере участь з 2004 року. Тоді вона посіла третє загальнокомандне місце серед 12 галузевих профспілок України. У 2005-му в нашої збірної було «золото»! А в 2008-му, 2012-му і 2013-му «срібло», після дворічної перерви, в 2016-му, та у 2017-му загальнокомандні місця не визначались.