Згідно з наказом, начальники залізниць і Департамент управління справами Укрзалізниці мають до 1 січня 2015 року забезпечити службовими транспортними вимогами працівників, визначених у Порядку.

Зазначений Порядок передбачає видачу службових транспортних вимог форми 3 працівникам структурних підрозділів залізниць, що забезпечують процес перевезень у внутрішньому сполученні, службові обов’язки яких пов’язані з оперативно-експлуатаційною роботою та мають роз’їзний характер, працівникам апарату Укрзалізниці й управлінь залізниць, а також штатним працівникам профорганізацій залізничного транспорту – відповідно до ліміту, що затверджується керівництвом Укрзалізниці щорічно.

Також у документі встановлюється порядок проїзду за разовими службовими транспортними вимогами форми 6-А для здійснення працівниками службових обов’язків поза місцем їх постійної роботи за наказом керівника підприємства. Проїзд профспілкових працівників оформлюється за внутрішніми розпорядчими документами про відрядження відповідних профорганів.

Нагадаємо, що президія Ради профспілки 15 травня 2014 року ухвалила постанову «Про стан забезпечення проїзду працівників залізничного транспорту у службових цілях», і запропонувала керівництву Укрзалізниці розглянути можливість видачі працівникам відповідних транспортних вимог.

Відділ інформації Ради профспілки