Шановні спілчани, друзі!

 

Історія профспілкового руху залізничників і транспортних будівельників розпочалася у далекому 1905-му, а 20 років тому вона зробила новий виток: 23 січня 1992 року в незалежній Україні було створено профспілку залізничників і транспортних будівельників.


Різні роки ставили перед нашою профспілкою різні завдання, які вимагали зваженого та принципового підходу.


Конкретними справами доводили ми вірність взятому на себе зобов’язанню – захищати трудові права і соціально-економічні інтереси спілчан. Надбанням історії стали різноманітні заходи, втілені заради цієї мети, проте профспілка не спочиває на лаврах: нові проблеми вимагають нашого втручання, щоденної копіткої роботи…

Спираючись на досвід, традиції, відданість ідеалам профспілкового руху, на нашу згуртованість і боєздатність, а також використовуючи нові підходи у вирішенні проблем, ми й надалі працюватимемо для забезпечення добробуту спілчан, захисту ваших прав та інтересів.

Вітаю, дорогі друзі, з 20-річчям профспілки в незалежній Україні та щиро бажаю кожному з вас щастя, здоров’я, успіхів, удачі у всьому та впевненості у майбутньому.


З повагою Вадим ТКАЧОВ,
Голова Федерації профспілок транспортників України,
Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників

Шановні залізничники, спілчани!

Нещодавно, 14 грудня 2011 року, ми відсвяткували 20-річний ювілей Укрзалізниці, а 23 січня 2012-го таку ж знаменну дату відзначає галузева профспілка.

Пліч-о-пліч пройдено нелегкі роки становлення в незалежній Україні залізничної галузі, Укрзалізниці, залізниць і профспілки залізничників і транспортних будівельників – нашого поважного, принципового соціального партнера.

І хоча, дійсно, на окремі питання в адміністрації і профспілки різні погляди, що цілком природно, ми маємо право пишатися нашими спільними перемогами та досягненнями. Адже постійний розвиток соціального діалогу діє в конструктивному руслі та в інтересах працівників залізничного транспорту.

У нашій галузі створено і зберігається попри все вагомий корпоративний пакет пільг і гарантій. Будемо і надалі шукати можливості для покращання умов праці та відпочинку, зростання заробітної плати залізничників тощо.

Час наразі справді непростий, і він потребує багато зусиль від кожного з нас для реформування та подальшої розбудови галузі, для зміцнення профспілкових лав.


Прийміть, шановні колеги, спілчани, щирі привітання з 20-річчям із дня створення профспілки залізничників і транспортних будівельників у незалежній Україні!

Зичу вам доброго здоров’я, щастя, успіхів, родинного затишку!

А про ваш добробут ми подбаємо разом із профспілкою.


З повагою  Володимир КОЗАК,  
Генеральний директор Укрзалізниці


«Ваш профсоюз — ориентир во многих делах»

 

Уважаемые коллеги!


От имени Международной Конфедерации профсоюзов железнодорожников и транспортных строителей сердечно поздравляем со знаменательным событием – двадцатилетием со дня образования вашего профсоюза в независимой Украине!

Профсоюз железнодорожников и транспортных строителей Украины стал одной из важнейших частей национального рабочего движения, надежным гарантом и защитником прав и интересов работников.

Понимание насущных проблем тружеников, видение перспективы, системное решение главных проблем, приверженность идеалам профсоюзного единства и солидарности – эти качества, присущие деятельности профсоюза Украины, снискали ему высокий, заслуженный авторитет в братской семье профсоюзов стран СНГ, в мировом профсоюзном сообществе.

Профсоюз Украины несет особую и ответственную миссию в нашем региональном профдвижении, являясь ориентиром во многих делах.

Полагаем, что наше дальнейшее сотрудничество будет и впредь содействовать социальной защищенности железнодорожников стран СНГ, сохранению взаимопонимания, дружбы между народами независимых государств.

От всей души желаем всем членам профсоюза, ветеранам профдвижения, профактивистам дальнейшей плодотворной работы, доброго здоровья, благополучия, успехов в укреплении профсоюза, его сплоченности.

Николай НИКИФОРОВ,
Председатель Конфедерации,
председатель Роспрофжела
Геннадий КОСОЛАПОВ,
Генеральный секретарь Конфедерации


Поздравление от имени Международной федерации транспортников, представляющей 4,6 млн работников, прислали Генеральный секретарь МФТ Дэвид КОКРОФТ и секретарь секций наземного транспорта МФТ Мак УРАТА.


Успехов в дальнейшей работе и укрепления солидарности от имени двух с половиной миллионов транспортников Европы пожелал нашему профсоюзу Генеральный секретарь ЕФТ Эдуардо ЧАГАС.