Перш за все, йшлося про розв’язання низки проблем, пов’язаних з прийняттям керівництвом регіональної філії «Південно-Західна залізниця» наказу, виданого з порушенням законодавства, який спровокував у трудових колективах новоствореної філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» ПАТ «Укрзалізниця» соціальну напругу. 

Під час детального та конструктивного обговорення проблем, що виникли суто у правовій площині, наші колеги прийняли рішення провести розширене засідання президії дорожнього комітету профспілки за участі присутніх голів первинок структурних підрозділів, у тому числі новоствореної філії. Президія дорпрофсожу запропоновала начальнику регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Г.Бевзу відмінити заходи, пов’язані з вивільненням працівників у зв’язку зі скороченням штату шляхом скасування наказу  від 12.04.2017 р.,  № 247-Н «Щодо виконання протоколу засідання правління ПАТ  «Укрзалізниця» від 1.03.2017 р., № 57/16 Ком.Т». 

Крім того, безпосередньо під час зустрічі з профактивом Вадим Бубняк та фахівці Ради профспілки поінформували колег про хід переговорів з адміністрацією щодо проектів колективного договору ПАТ «Укрзалізниця» та Положення про оплату праці, виплати винагороди за підсумками роботи в 2016 році, виконання Протоколу робочої зустрічі представників сторін соціального діалогу, що відбулась 2 лютого п. р., вирішення інших нагальних проблем.

Відділ інформації Ради профспілки