![](https://zalp.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/img_0318.jpg)
![](https://zalp.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/img_0324.jpg)
Коли буде підвищення заробітної плати? Чи можливо переглянути впроваджену на період воєнного стану систему преміювання? Яка ситуація із забезпеченням працівників спецодягом та спецвзуттям? Що з «оздоровчими»? Відповіді на ці та інші питання цікавили профактив Козятинської територіальної профорганізації під час зустрічі з Головою профспілки Олексієм Семерунем.
На минулому тижні, 18 жовтня, лідер профспілки зустрівся з головами первинок та профактивом виробничих підрозділів великого залізничного вузла.
![](https://zalp.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/20231018_132138.jpg)
У формі дискусії Олексій Андрійович розповів про важливі напрями роботи профспілки, чого вдалося досягти, на чому наполягаємо ми під час переговорів, а що доводиться вирішувати в судовому порядку. «Звичайно, проблем чимало, але намагаємось гасити першочергові. Є певні позитивні зрушення з відкриттям ще одного важливого коду, проте будемо говорити тоді, коли досягнемо результату», – поінформував Голова профспілки.
![](https://zalp.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/img_0325-1.jpg)
Профспілка працює в різних напрямах і, незважаючи на нелегкі часи, ми продовжуємо відстоювати інтереси людей праці.