У листі, зокрема, зазначено, що значна кількість учасників ринку залізничних вантажних перевезень підтримує його відкриття вже найближчим часом, але такі кроки є дуже ризикованими.


Як свідчить досвід країн Європи, що діяли аналогічно, це, насамперед, загрожує масовими звільненнями працівників, дестабілізацією соціально-трудових відносин і швидким відтоком висококваліфікованих кадрів.


Приватні перевізники можуть створити недобросовісну конкуренцію «Укрзалізниці» за рахунок низьких соціальних стандартів для своїх працівників, що, у свою чергу, негативно позначиться на доходах бюджетів усіх рівнів та внесках до соціальних фондів.


Крім цього, приватні перевізники, в разі відкриття найближчим часом ринку залізничних вантажних перевезень, не будуть висувати жорстких вимог до технічного стану тягового рухомого складу, систем контролю безпеки, навчання, тренувань і медичних оглядів локомотивних бригад та інших заходів, від яких безпосередньо залежить безпека залізничних перевезень, що врешті-решт призведе до збільшення ризику виникнення транспортних подій. Тож відсутність чітких правил та вимог до перевізників, а також спеціального регуляторного органу, відповідального за їх ліцензування, спричинить появу ризику зниження рівня безпеки залізничних перевезень.


До того ж непокоїть відсутність державної підтримки залізничного транспорту. Приватні перевізники займуть найприбутковіші сегменти ринку вантажних перевезень, у такий спосіб унеможливлюючи для Товариства виконувати соціальні зобов’язання держави.


У разі надання вільного доступу до залізничної інфраструктури, у найближчій перспективі отримаємо зменшення доходів ПАТ «Укрзалізниця», що призведе до втрати можливості ПАТ виконувати свої зобов’язання, насамперед, соціальні.  Вимушена відмова від збиткових видів перевезень стане причиною скорочення персоналу, з чим профспілка не погодиться.


«Враховуючи викладене вище, прошу посприяти розробці відповідної нормативно-правової бази та забезпеченню ПАТ «Укрзалізниця» справедливої конкуренції на ринку залізничних перевезень до відкриття вільного доступу до залізничної інфраструктури, на що необхідно не менше 5 років з моменту прийняття нової редакції Закону України «Про залізничний транспорт». Профспілка готова долучитися до роботи над цими важливими для залізничників документами», – наголошено у листі до керівників Уряду та Мінінфраструктури Голови ФПТУ і профспілки В.Бубняка.


Відділ інформації Ради профспілки