Цей документ викликав гостру реакцію в трудових колективах, в профспілкових організаціях та в цілому в суспільстві, адже значна частина положень Закону погіршують умови пенсійного забезпечення громадян та суперечать Конституції України.

 

Всеукраїнські профспілки та регіональні об’єднання профспілок звернулися до Президента України з проханням застосувати право вето до Закону України «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи» у прийнятій редакції, повернути його Верховній Раді України на доопрацювання та вжити всіх можливих заходів для захисту конституційних прав громадян на достатній рівень пенсій та забезпечення справедливості у сфері пенсійного забезпечення.

 

До теми

На сайті ФПУ є інформація щодо поіменного списку народних депутатів, які проголосували «ЗА» Закон “Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи”8 липня 2011 р. (за даними jфіційного веб-порталу Верховної Ради України)      http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radac_gs09/g_frack_list_n?ident=21864&krit=66