«Шановний Арсенію Петровичу!

Рада профспілки залізничників і транспортних будівельників України звертається до Вас, як до особи, що наділена правом від імені держави представляти виконавчу гілку влади, з проханням втрутитися в наступну ситуацію.
Всеукраїнська профспілка залізничників і транспортних будівельників представляє інтереси майже 400 тис. працівників залізничного транспорту і транспортного будівництва. Соціальними партнерами профспілки є залізниці України, підприємства залізничного транспорту України, а також Державна адміністрація залізничного транспорту України.
Від нормальної, стабільної роботи залізничної галузі залежить добробут та благополуччя всіх без винятку членів профспілки.
Прикро констатувати, що останнім часом нормальну роботи галузі дестабілізує розповсюдження у засобах масової інформації необґрунтованої та упередженої інформації про Укрзалізницю, підприємства галузі та її керівників, лунають звинувачення працівників ДП «Донецька залізниця» у фінансуванні сепаратизму.
Враховуючи складну економічну та соціально-політичну ситуацію на сході країни, зокрема на Донецькій залізниці, керівництво Укрзалізниці неодноразово зверталося до Служби безпеки України та Міністерства інфраструктури України, наголошуючи на фактах постійної потреби у відновленні залізничної інфраструктури, постраждалої внаслідок проведення бойових дій, постачанні матеріально-технічних ресурсів для ремонту, експлуатації залізничного рухомого складу та забезпеченні інших поточних робіт.
Прохання щодо надання роз’яснень стосовно порядку забезпечення ДП «Донецька залізниця» продукцією для ремонту та експлуатації залізничного рухомого складу та відновлення інфраструктури були проігноровані зазначеними державними установами.
Фактично працівники ДП «Донецька залізниця» перебувають наодинці зі своїми проблемами та соціально напруженою ситуацією, що склалася в їхньому регіоні, але, незважаючи на це, залишаються відданими нашій Державі.
Навіть у цих важких умовах 19 листопада 2014 року Державне підприємство  «Донецька залізниця» своєчасно та в повному обсязі здійснило черговий платіж на загальну суму 6 947 478,83 дол. США на користь «Шортлайн Пі-Ел-Сі» та виконала свої фінансові зобов’язання відповідно до умов укладеного Договору позики та перерахувала податки, що надійшли до бюджету саме Української Держави, а не профінансувала сепаратизм, як стверджують деякі державні службовці, що фактично плюндрують честь та гідність працівників залізничного транспорту, які з ризиком для життя та здоров’я забезпечують безперебійний процес перевезень і виконують свої зобов’язання перед державою та українським народом, до якого вони себе відносять.
У зв’язку з вищевикладеним, просимо Вас, шановний Арсенію Петровичу, вирішити питання щодо подальшої діяльності ДП «Донецька залізниця» та не зупиняти його роботу, що, може, зараз і не приносить великого прибутку, але залізничники кожного дня стоять на межі життя та смерті, намагаються виконувати свої посадові обов’язки та чесно і сумлінно здійснювати найголовнішу функцію – забезпечення всіх видів перевезень.

Ухвалено на засіданні Ради профспілки 27.11.2014 р.

З повагою
Вадим Ткачов, Голова Федерації профспілок транспортників України,
Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України»