Звернення учасників семінару-наради
з актуальних питань організації дитячого оздоровлення

Ми, представники дитячих закладів оздоровлення залізничного транспорту, висловлюємо занепокоєння майбутньою долею галузевих оздоровчих закладів.
Система оздоровлення, яка створювалася не одним поколінням залізничників, забезпечує покращення стану здоров’я працівників та членів їх сімей і є важливою складовою ефективного функціонування залізничного транспорту.

З метою збереження у галузі оздоровчих закладів здійснено їх передачу у власність трудових колективів залізниць. Завдяки тому, що в галузі залишилися оздоровчі заклади, в них щороку зміцнюють своє здоров’я близько 70 тисяч осіб, половина з яких – діти залізничників. В умовах обмеженого фінансування тісна співпраця господарських керівників та профспілкових органів усіх рівнів забезпечує найбільш ефективне використання наявних можливостей для організації оздоровлення працівників і членів їх сімей.

У зв’язку із реформуванням галузі на порядок денний постало питання про подальшу долю оздоровчих закладів.

Звертаємося до керівництва Укрзалізниці, залізниць, підприємств із закликом дотримуватись позиції щодо неможливості відчуження та приватизації об’єктів соціальної сфери залізничного транспорту, зберегти оздоровчі заклади у галузі, забезпечити їх фінансування, господарське утримання та ефективне функціонування задля покращення стану здоров’я працівників та членів їх сімей .

Урзуф
16 травня 2012 р.