Сьогодні, 18 березня, Голова профспілки Вадим Бубняк на запрошення Голови  Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з питань перевірки та оцінки стану АТ «Укрзалізниця» Юлії Гришиної брав участь у засіданні комісії.

 

Відповідно до порядку денного лідер профспілки поінформував Голову та членів ТСК про проблемні питання трудового колективу АТ «Укрзалізниця», а також дії профспілки щодо їх вирішення. Особливо зосередив увагу комісії на проведенні залізничниками 31 березня п. р. попереджувальної акції «робота за правилами». Крім того, Вадим Бубняк відповів на запитання членів комісії та запропонував включити до експертної групи ТСК представника від профспілкової сторони – першого заступника Голови профспілки Олександра Мушенка.

 

За підсумками засідання членами комісії ухвалено рішення сприяти профспілці залізничників і транспортних будівельників України у вирішенні висунутих вимог до АТ «Укрзалізниця» та делегувати членів комісії для участі в переговорах профспілки з уповноваженими представниками керівництва Товариства з цього питання.