Відзначено, що робота дорожніх профорганізацій протягом цього непростого періоду, як і завжди, була спрямована на захист трудових, соціально-економічних прав та інтересів спілчан, створення безпечних умов праці. Проводилися різноманітні заходи для профлідерів та активістів, консультації з питань трудового законодавства, охорони праці, багато уваги приділялося роботі з молоддю. 

 

Окреслено і коло проблемних питань, які є спільними для всіх спілчан, зокрема низький рівень заробітної плати в галузі, невиконання окремих зобов’язань колективних договорів та Галузевої угоди, порушення трудового законодавства України та інші. Над їх першочерговим вирішенням, а також над посиленням соціального захисту спілчан та пом’якшенням негативних наслідків від реорганізаційних заходів для працівників новообрані профлідери працюватимуть в наступний період. 

 

Делегати визнали задовільною роботу дорожніх комітетів профспілки, які відзвітували.

 

Головою дорожньої профорганізації Львівської залізниці обрано Артема Королькова, його заступником на громадських засадах – завідувача відділу оргкадрової роботи дорпрофсожу Анатолія Якима.

 

Головою Лиманської дорожньої профорганізації обрано Леоніда Бессарабова, його заступником – завідувача відділу з економічної роботи, організації праці Вікторію Мелашенко.

 

Головою дорожньої профорганізації Придніпровської залізниці обрано Андрія Лейка, його заступником – голову Дніпропетровської територіальної профорганізації Руслану Цап.

 

Головою Одеської дорожньої профорганізації обрано Ігоря Соловйова, його першим заступником – Сергія Кондю.

 

Головою дорожньої профорганізації Південно-Західної залізниці обрано Олександра Лозка, його заступником (без звільнення від основної роботи) – голову Київської територіальної профорганізації Олександра Бєлікова.

 

Вітаємо з обранням!