8 травня у Фастові було оголошено Днем жалоби: місто прощалося з двома Захисниками України – Олександром Шульгою та Олексієм Половком.

У скорботі і залізнична родина: Олександр Шульга – залізничник, інженер-приймальник локомотивів Південно-Західної залізниці.

Після школи Олександр отримав фах помічника машиніста, в Укрзалізниці працював з 1998 року. А 2007-го отримав диплом про вищу освіту за спеціальністю «електричний транспорт», здобувши кваліфікацію інженера-електромеханіка.

«Таких людей, як Олександр, одиниці, – згадує голова профорганізації Фастівського моторвагонного депо Іван Безпалий. – Душа колективу, щирий і небайдужий, відповідальний і надійний, він не міг триматися осторонь чужої біди. І коли ворог ступив на Київщину, Олександр був серед перших добровольців територіальної оборони. Обіймав посаду молодшого сержанта, був командиром стрілецького відділення. Загинув на 29 квітня 2024 року на Донеччині… Це непоправна втрата для депо, для нашого міста і страшне горе для сім’ї – дружини Анни, двох донечок, батьків, брата. Їх Всесвіт згаснув, і не дібрати слів, здатних втішити їх у стражданні… Ми поряд і готові підтримати родину.

Безмежна шана та світла пам’ять нашому Герою… Не пробачимо…»

Слава та вічна пам’ять!