Тренінг з домедичної допомоги, підтримка дітей колег, які виїхали з прифронтових та тимчасово окупованих територій, широка інформаційна кампанія – так працівники вокзалу станції Дніпро-Головний відзначили День профспілки.

Активну участь у заходах взяла голова молодіжної ради вокзалу, начальник планово-економічного сектору Аліна Распопіна, яка разом з представниками адміністрації зустрілась з дітками внутрішньо переміщених колег. Діти дізнались про роботу вокзалу, залізниці, профспілки і отримали канцтовари для нового навчального року.

З ініціативи профкому та за сприяння адміністрації вокзалу представники місцевого загону швидкого реагування Товариства Червоного Хреста України 11 серпня навчали працівників вокзалу надавати домедичну допомогу – робити непрямий масаж серця, зупиняти кровотечу, накладати спеціальний джгут тощо.

Голова первинної профорганізації, провідний інженер Ольга Гарькава під час робочої наради поінформувала колег про роботу профспілки в умовах повномасштабної війни та переваги профспілкового членства.

Так, з 24 лютого минулого року первинка вокзалу станції Дніпро-Головний перерахувала 40 тис. грн на допомогу ЗСУ. Ще майже 23,7 тис. грн надано спілчанам, які героїчно захищають нашу державу у лавах війська. 38 тис. грн. спрямовано на допомогу внутрішньо переміщеним залізничникам – членам профорганізації, 3,5 тис. грн – на самостійне відновлення майна, пошкодженого під час обстрілів. Первинка надавала матеріальну допомогу членам профспілки у зв’язку із захворюваннями та на поховання (41 тис. грн) і навіть знаходила можливість привітати спілчан зі святами.

Також за сприяння первинної профорганізації отримано благодійну допомогу: 5,5 тис. л питної води;  27,5 кв. м листового металу і 30 м труб для облаштування альтернативного опалення (буржуйок); 115 налобних ліхтарів для забезпечення обслуговування та евакуації пасажирів у темний час доби та при екстреному відключенні світла; дриль-шуруповерт.

За допомогою спеціальних листівок інформацію про роботу первинки, а також посилання на офіційні джерела профспілки поширили на вокзалах станції Дніпро-Головний, Синельникове-1, Павлоград-1, Кам’янське-Пасажирський, П’ятихатки і Рокувата.

Разом – до Перемоги!