В минулому місяці у філії «Пасажирська компанія» АТ «Укрзалізниця» пройшли два конкурси професійної майстерності – серед поїзних електромеханіків та з-поміж оглядачів-ремонтників вагонів. Заходи організовані керівництвом філії та відповідальним за цей напрям менеджером-начальником відділу підбору та професійного розвитку персоналу Мариною Касаткіною.

Голова об’єднаної профорганізації філії «Пасажирська компанія» Вадим Кукса, запрошений на захід як один із організаторів, розповів: «Конкурс професійної майстерності серед поїзних електромеханіків у філії проводився вперше. Учасниками було продемонстровано обов’язки і рівень відповідальності цієї професії в забезпеченні безпеки руху та комфорту пасажирів на шляху прямування поїзда. Якщо говорити про конкурс професійної майстерності серед оглядачів-ремонтників вагонів, то він вже став доброю щорічною традицією. Зазвичай проводиться у два етапи: І – теоретична частина, ІІ – практична. Основна його мета – підвищення рівня професійних навичок працівників, виявлення кращих індивідуальних показників, обмін досвідом та популяризація професії. Обидва конкурси проходили у пасажирському вагонному депо Львів. Організація була на високому рівні. І тут якраз слід відзначити відповідальне ставлення до заходу з боку керівництва депо та первинної профспілкової організації, яку очолює Ярослав Дикий».

За результатами голосування перемогу здобули:

СЕРЕД ПОЇЗНИХ ЕЛЕКТРОМЕХАНІКІВ:

1 місце – Богдан ЩАДИЛО, поїзний електромеханік 5 розряду ПКВЧД-8 Львів.

2 місце – Сергій СМІЮХА, поїзний електромеханік 6 розряду ПКВЧД-1 Київ.

3 місце – Володимир САВЧЕНКО, поїзний електромеханік 6 розряду ПКВЧ-4 Шевченко.

СЕРЕД ОГЛЯДАЧІВ-РЕМОНТНИКІВ ВАГОНІВ:

1 місце – Віталій МІЩЕНКО, оглядач-ремонтник вагонів 6 розряду ПКВЧД-13 Миколаїв;

2 місце – Анатолій МАЛЮСКИЙ, оглядач-ремонтник вагонів ПКВЧД-6 Чернівці;

3 місце – Михайло ПЕСТЕРОВ, оглядач-ремонтник вагонів 5 розряду ПКВЧ-3 Хмельницький.

Переможців та учасників конкурсу привітали представники філії «Пасажирська компанія» та голови об’єднаної і первинної профорганізацій. Побажали подальших професійних досягнень в цих надважливих для залізниці професіях і подякували залізним людям за відмінну роботу.

Приєднуємось до привітань і нових професійних звершень усім!

Фото надано філією «Пасажирська компанія»