Біль і безмежний сум…

Відданий військовій присязі, вірний українському народу, 1 травня 2023 р. під Бахмутом, в районі населеного пункту Нью-Йорк (Донецька обл.) героїчно загинув під час штурмових дій старший стрілець – оператор механізованого батальйону однієї з військових частин Збройних Сил України ТИМОЩУК Святослав Ярославович.

Залізничник, який з 2004-го працював на вокзалі станції Ужгород: спочатку столяром, потім бригадиром ремонтної бригади. Перед мобілізацією обіймав посаду майстра з ремонту.

В грудні 2022 р. був мобілізований до лав ЗСУ. Вже наступного місяця під час виконання бойового завдання під Бахмутом отримав поранення, але в лютому знову повернувся до свого підрозділу.

В жовтні Герою мало виповнитися 45 років. Поховають Святослава завтра, 9 травня, на Пагорбі Слави його рідного Закарпаття.

Колектив вокзалу станції Ужгород глибоко сумує та висловлює щирі співчуття рідним і близьким Святослава з приводу тяжкої втрати. Голова первинки Світлана Лукач згадує про свого колегу: «З 2004-го він був постійним членом профкому нашої первинки. Святослав був справжнім професіоналом своєї справи, надзвичайно щирим, ввічливим і відповідальним. Ніколи не відмовляв у допомозі людям, які до нього зверталися. Ми любили його усім колективом. Це – непоправна втрата для всіх нас. Ми пам’ятатимемо про нього, як про самовідданого та хороброго воїна, надійного товариша, добру та мужню людину. Спочивай з миром, Святославе».

Царство Небесне! Вічна пам’ять і слава Герою, який віддав життя за Батьківщину!