Згадувати про свято завжди приємно, особливо, коли воно дарує і привід для гордості.

У пасажирської вертикалі він є: 90 працівників філій «Пасажирська компанія» та «Українська залізнична швидкісна компанія» з нагоди Дня залізничника отримали заслужені нагороди від держави та АТ «Укрзалізниця».

Зокрема, десятеро працівників були серед залізничників, нагороджених Президентом України В.Зеленським і Президенткою Єврокомісії Урсулою фон дер Ляєн, а також Прем’єр-міністром Д.Шмигалем.

Провідники, оглядачі-ремонтники, мийники-прибиральники, слюсарі, менеджери, начальники поїзда і депо, прасувальники та екіпірувальники… Перелік професій нагороджених працівників можна продовжувати ще довго…

Більшість отримали нагороди з рук безпосередніх керівників на урочистому заході в Києві.

Відкриваючи його, член правління товариства, в. о. директора філії «Пасажирська компанія» Олександр Перцовський і голова об’єднаної профорганізації філії Вадим Кукса подякували залізничникам за професіоналізм та відданість справі.

Окремі слова подяки пролунали від командування медичних сил ЗСУ в бік працівників медичних евакуаційних поїздів Укрзалізниці. Низький уклін всім залізничникам, які забезпечують ці рейси.

Також слова вдячності від колег і керівництва прозвучали в бік залізничників, які повернулися на робочі місця після демобілізації з лав Збройних Сил України.