Найбільш результативною формою соціального діалогу в Україні, яка впливає на рівень і якість життя працівників будь-якої сфери, є колективний договір.

Профспілкові організації, які діють у виробничих та структурних підрозділах філії «Відомча воєнізована охорона» АТ «Укрзалізниця», усвідомлюють важливість цього документу. Тому 6 липня поточного року, з метою врегулювання питань колдоговірного процесу відбулось засідання представників первинних профорганізацій філії.

У результаті тривалих переговорів, відповідно до Закону України «Про колективні договори і угоди» та з метою ініціювання переговорного процесу й підготовки проєкту колективного договору філії було підписано Угоду про утворення Спільного представницького органу первинних профспілкових організацій філії «Відомча воєнізована охорона» АТ «Укрзалізниця» (СПО ППО філії «ВВО»).

Угоду підписав обраний Голова новоствореного СПО, голова первинної профспілкової організації філії «Відомча воєнізована охорона» Валерій Кучер. Попереду тяжкий та відповідальний переговорний процес.