Нещодавно про нашого колегу, члена об’єднаної профорганізації філії «Відомча воєнізована охорона» Олександра Міхріна, показали сюжет у «Єдиних новинах».
У вільний від роботи час Олександр збирає мотоцикли для Збройних Сил України. Переважно відновлює старий мотлох, який віддають люди. Навіть, якщо мотоцикл зовсім не на ходу, Олександр перебере його і або відновить повністю, або використає для запчастин для інших «коней».
Про потребу військових залізничник дізнався з форуму мотолюбителів, адже мотоцикли – його давнє хобі. За три роки Олександр з групою волонтерів, які до нього приєдналися, відправив на фронт близько ста мотоциклів. Військові вдячні за несподівану, але необхідну техніку, яка спрощує перевезення поранених, допомагає перевозити вантажі та виконувати різні задачі. Тож робота Олександра та його друзів не зупиняється, хоча і вимагає значних витрат.
Профспілкова організація Знам’янського загону воєнізованої охорони та територіальний комітет профспілки тривалий час всебічно підтримують ініціативу Олександра. Зокрема, було виділено фінансову допомогу на придбання обладнання для квадроциклів, які Олександр підготував та передав минулого року нашим захисникам на передові позиції фронту.