З ініціативи голови первинної профорганізації Полтавського центру механізації колійних робіт філії «Центр з ремонту та експлуатації колійних машин» АТ «Укрзалізниця» Олега Александрова, спілчанки первинки вирішили кошти, які б традиційно могли піти на придбання квітів до 8 Березня, перерахувати в UNITED 24 (державний вебпортал для збору коштів на офіційні рахунки Міністерства оборони, Міністерства охорони здоровʼя та Міністерства інфраструктури України).

 «Це добра справа у воєнний час. Такі ініціативи згуртовують, допомагають і стають справжнім прикладом для інших», – зауважив Олег Миколайович.

Як ми вже повідомляли раніше, від початку повномасштабної війни первинною профорганізацією Полтавського центру механізації колійних робіт філії «Центр з ремонту та експлуатації колійних машин» активно перераховувались значні кошти в благодійний фонд «Повернись живим». Крім того, спілчани долучалися до збору гуманітарної допомоги мешканцям деокупованого Тростянця, і далі продовжують активно допомагати волонтерам. Для мобілізованих працівників первинкою придбано необхідні для бійців речі, а також бронежилет та бінокль. Члени профспілки первинної профорганізації допомагали зі збором коштів на тепловізор та долучалися до ініціативи волонтерів зі збору коштів на позашляховик.