Ще в січні учні Рівненської дитячої залізниці виробничого структурного підрозділу «Рівненська дирекція залізничних перевезень», долучившись до акції «Загрій захисника», почали виготовляти окопні свічки для військових і продовжують цю добру справу.

Колективом дитячої залізниці, під керівництвом її начальника Наталії Серкової, організовано збір використаних бляшанок, картону і парафіну. Про це повідомили в територіальній профорганізації Рівненської дирекції залізничних перевезень, яка допомагає їм з придбанням необхідних складових.

До речі, такі свічки не бояться ані вітру, ані дощу, ані снігу. Добре освітлюють бліндажі, придатні для розведення вогнища, підігріву і навіть приготування їжі. Процес їх виготовлення відбувається в декілька етапів: картон різної товщини ріжуть та скручують в банки, заливають воском та вставляють гніт.

Кілька партій окопних свічок, виготовлених руками хлопців та дівчат, вже доправлено волонтерами на передову.

«Завдяки підтримці залізничників та профспілки ми не зупиняємося, а бажання долучитися до допомоги нашим захисникам охоплює ще більше людей. Добрі справи наших юних залізничників сповнюють віри в Перемогу», – натхненно поділилися з нами колеги з Рівненської дитячої залізниці.

У травні Рівненській дитячій залізниці виповниться 74 роки. Заклад позашкільної освіти знайомить дітей з такими професіями залізничного транспорту, як: помічник машиніста, диктор, ревізор, диспетчер, квитковий касир, складач поїздів, начальник поїзда, машиніст тепловозу, провідник, черговий по станції, черговий стрілочного посту, оглядач вагонів, начальник зміни. На сьогодні там навчається понад 500 учнів.