Разом доПеремоги! В єдності - сила!
ПРОФЕСІЙНА СПІЛКА ЗАЛІЗНИЧНИКІВ
І ТРАНСПОРТНИХ БУДІВЕЛЬНИКІВ УКРАЇНИ
  1. Головна
  2. »
  3. Свідоцтво про репрезентативність

Свідоцтво про репрезентативність

Профспілка залізничників і транспортних будівельників України вчергове підтвердила свою репрезентативність. Відповідне свідоцтво надано профспілці 28 грудня 2021 року за підписом Голови Національної служби посередництва і примирення Олександра Окіса.


У свідоцтві зазначено, що профспілка підтвердила репрезентативність на галузевому рівні для участі у колективних переговорах з укладення галузевих (міжгалузевих) угод та делегування представників до органів соціального діалогу на відповідному рівні.
Вперше наша профспілка довела свою репрезентативність у 2011 році, коли держава висунула відповідні вимоги.


Нагадаємо, що згідно з Законом “Про соціальний діалог в Україні”, суб’єкти соціального діалогу мають бути репрезентативними, тобто відповідати певним критеріям, якими є, зокрема, легалізація та статус, загальна чисельність членів, галузева та територіальна розгалуженість. Закон висуває конкретні вимоги до профорганізацій для участі у соціальному діалозі на різних рівнях.

Профспілка залізничників і транспортних будівельників не лише відповідає вимогам нормативних документів, а й справою довела свою спроможність цивілізованого і професійного ведення соціального діалогу, активного та принципового захисту інтересів спілчан.