Голова Запорізької територіальної профорганізації Андрій Хижній продовжує співпрацювати з різноманітними фондами й організаціями для забезпечення потреб членів профспілки та ділиться набутим досвідом.

«Ми відстежуємо, які організації надають допомогу українцям, за яких умов, яким категоріям. Беремо участь у форумах, семінарах і зустрічах громадських організацій, ділимось знаннями та переймаємо досвід. Налагодили співпрацю з міською та обласною владою, міжнародними і українськими благодійними фондами, релігійними організаціями. Повідомляємо членам профспілки про можливості, які надаються індивідуально.

Для розширення обрію допомоги ми створили громадську організацію «Оберіг життя». А благодійний фонд U-Saved передав нашій організації автомобіль для евакуації мешканців прифронтових громад та доставки гуманітарної допомоги. Завдяки цьому ми розвозимо хліб у прифронтові громади Оріхівського напрямку, по 2,5 тис. буханок на тиждень, доставляємо їжу, воду, медикаменти і теплі речі туди, де люди позбавлені можливості придбати найнеобхідніше.

Також спільними зусиллями з U-Saved ми змогли зробити ремонт даху і кімнати для відпочинку в шелтері «Залізне містечко», а в іншому залізничному шелтері відремонтували душову кімнату.
А в співпраці із Запорізькою обласною військовою адміністрацією розпочали забезпечення залізничників, які через війну втратили чи змушені були залишити домівки, матрацами, ковдрами та картонними ліжками.

Спочатку ми і самі здивувалися, що є такі меблі, але насправді вони достатньо міцні: правильно зібрані і розташовані у сухому місці витримують до 120 кг. Переважно ми розмістили їх в укриттях і бомбосховищах, але і для багатьох залізничників вони стали тимчасовим рішенням в очікуванні нагоди придбати звичайне ліжко.

Також завдяки ОВА отримали можливість забезпечити тих, хто потребує, вживаним одягом і постіллю. Час від часу отримаємо продукти харчування, напої. Частину передаємо в ЗСУ, решту – нашим спілчанам.

Вся ця робота можлива завдяки дружній і мотивованій профспілковій команді – активу Запорізького теркому.

Ми відкриті до співпраці і не відмовляємось від жодної нагоди допомогти членам профспілки».