Завдяки підтримці Запорізький терком, ПК ВЧД-7, ШЧ-11, ШЧ-12, ППО ЗЗДЗП та активістів Молодіжної ради зібрали макулатури на 900 грн. На вилучені кошти придбали каванапої для наших захисників Доставку до адресата організовує ДНЗ ЗАПОРІЗЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ .
Особлива вдячність профспілковим активістами Профспілка залізничників і транспортних будівельників України – завдяки Вашій підтримці можливі такі добрі справи! Долучайтесь до збору макулатури)) Кошти підуть на гарні справи!
![](https://zalp.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/334949417_726638012205617_7396594106138935853_n-1980x1485.jpg)
![](https://zalp.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/334950649_213958627881369_3205970236479757334_n.jpg)
![](https://zalp.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/334981889_226192539934961_8138151032255234667_n-1485x1980.jpg)
![](https://zalp.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/334981889_226192539934961_8138151032255234667_n-1.jpg)