В навчально-відновлювальному центрі Запорізької дирекції залізничних перевезень на підтримку волонтерських і благодійних ініціатив відбувся турнір з мініфутболу. Про це повідомив ініціатор та організатор турніру – голова територіальної профорганізації Андрій Хижній.

У змаганнях взяли участь три команди: Запорізької обласної організації Товариства Червоного Хреста України, благодійної організації «Карітас Запоріжжя» та спілчани-залізничники Запорізького вузла разом з начальником дирекції залізничних перевезень Ігорем Трибісом.

Як зауважив лідер теркому, учасники – благодійні організації – вже більше року усіляко підтримують членів профспілки, надають потужну допомогу вимушеним переселенцям, а також піклуються про наших людей з інвалідністю. За що ми їм безмежно вдячні.

Турнір розпочався хвилиною мовчання, якою вшановано світлу пам’ять героїчного подвигу воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності Батьківщини, та мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Символічно пролунав Гімн України і під гаслом «Разом до Перемоги!» учасники розпочали змагання.

За результатами кількох ігор переможцем стала команда «Товариства Червоного Хреста України», друге місце у «Карітас Запоріжжя», третє посіли гостинні господарі.

Від Запорізької територіальної профорганізації команди нагороджено кубками, а гравцям вручено медалі. Кращі гравці з кожної команди отримали індивідуальні призи.

Тож дякуємо усім захисникам за те, що маємо можливість жити і працювати на своїй рідній землі. А ми продовжуємо робити добрі справи, допомагати людям завдяки волонтерським і благодійним ініціативам та донатити на ЗСУ.