Продовжуємо підтримувати членів Профспілка залізничників і транспортних будівельників України , які тимчасово проживають у “Залізному містечку”, на звернення Запорізька територіальна профспілкова організація Придніпровської залізниці, Данська рада у справах біженців / DRC з люб’язністю надала сімейні набори для мешканців містечка.
Від іміні всіх членів профспілки кому було надано допомогу, колективу Данської ради у справах біженців була вручена подяка. Продовжуємо далі тримати гуманітарний фронт і наближати перемогу.
![](https://zalp.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/347093658_267335655704528_6836337087090894226_n-1485x1980.jpg)
![](https://zalp.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/zobrazhennya_viber_2023-05-10_12-18-22-544-1.jpg)
![](https://zalp.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/346495592_770691321301435_1796732835831197707_n-1-1980x1485.jpg)
![](https://zalp.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/346619332_907056593720732_5793444523338477816_n-1-1485x1980.jpg)
![](https://zalp.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/zobrazhennya_viber_2023-05-10_12-18-48-521-1.jpg)