Працівників Пологівського вагонного депо, як і, на жаль, багатьох українців, війна торкнулась безпосередньо. Їхнє рідне місто окупували російські загарбники, і залізничники змушені були шукати прихисток. Колег прийняли у вагонному депо Запоріжжя-Ліве.

Об’єднані бідою, згуртовані роками спільної роботи, пологівці тримаються разом і працюють на те, аби ворожа навала не посунулась далі. Вони впевнені – кожен в тилу має допомагати нашим захисникам. Тому окрім безпосередньої роботи в депо наші спілчани на чолі з головою первинки  Пологівського вагонного депо Дмитром Матвійком організували виготовлення окопних свічок для бійців територіальної оборони рідного міста, які воюють на передовій. Тим більше, що в пологівській теробороні дуже багато залізничників – колег, рідних і друзів.

Окопна свічка – універсальне джерело тепла в складних умовах. Бійці з її допомогою можуть отримати світло, зігрітись, підсушити одяг та розігріти їжу. На фронт передали вже понад 700 свічок, і робота набирає обертів.

Спілчани вдячні усім, хто долучається, передає віск та надає іншу допомогу. Особливу подяку Дмитро Ігорович висловив своїм колегам Валерію Гончаренку і Артему Порохні, які беруть активну участь в усіх процесах.

А всі, хто бажає допомогти залізничникам у цій справі, можуть звернутися у Запорізький терком профспілки, який підкаже, як це можна зробити.